Nav noslēpums, ka atrast trāpīgākās Ziemassvētku dāvanas reizēm ir izaicinājums.

Mēs Tev palīdzēsim – šeit ir dažas idejas, dažādās cenu grupās un gaumēs. Varbūt ieraudzīsi to, ko meklēji!

Atrast dāvanu, kas tavam tuvajam, mīļajam, vai kolēģim būtu noderīga un pa prātam, var likties mazliet nogurdinoši. Protams, ne visiem. Noteikti katrs zinām arī to vienu cilvēku, kas māk dāvināt, un piemeklēt vislabākās dāvanas jebkuram, un tas tik tiešām ir talants. Mēs dzīvojam tik neparedzamā ikdienā, ar ierobežojumiem un izmaiņām, ka, iespējams, dažiem neizdodas atrast  laiku aiziet līdz veikalam un pameditēt, pērkot Ziemassvētku dāvaniņas. Tā ir Ziemassvētku tradīcija, ko dziļi sirdī mēs lielākā daļa gaidām un novērtējam. 

Tas ir kopā sanākšanas un atkalsatikšanās laiks. Pabūt mierā, harmonijā, dalīties priekā un spēlēties sniegā.

2022. GADA KALENDĀRS Ieva Kampe-Krumholca

2022. GADA KALENDĀRS Ieva Kampe-Krumholca

Latviešu māksliniece Ieva Kampe Krumholca  ir apkopojusi savus darbus 2022. gada kalendārā! Tajā ir iekļautas 13 fantastiskas Latvijas augu gleznas, to starpā visu mīlētie rabarberi, smilgas un citas zāles-nezāles! Katrs kalendārs ir ar mākslinieces roku parakstīts.

 Kalendārs veidots tā, lai tam pēcāk varētu dot otru dzīvi – kartīšu vai mazu plakātu formātā. Katrs kalendārs iesainots kā dāvana- kastē, ar zīdpapīru un personisku kartiņu no Ievas. Sūtot pa pastu vai pakomātā, kalendārs netiek ne locīts, ne rullēts, bet gan plakani čuč savā kastē.

2. LAPSAS džemperis

M50 Lapsas džemperis

Unisex organiskās kokvilnas LAPSAS džemperis, ļoti mīksts, patīkams uz ādas, un galvenais, ka silts.

Šī lapsa nebūs no tās pasakas, kur apēd gardo rausīti. Šī lapsa īstā brīdī padalīsies ar savu gudrību, neatkarību, rotaļīgo grāciju un pūkaino mīlīgumu. Pasakas stāsta, ka lapsa, sasniedzot simts gadu vecumu, pārvēršas par viedo burvi – varbūt jāpamēģina?!

3. TL CANDLES

TL Candles

TL Candles sveces ir dabas un pilsētvides luksusa simbioze.

Sveces deg ar lēnu un tīru liesmu, pateicoties eko sojas vaskam un citiem absolūti tīriem, cilvēkam draudzīgiem materiāliem.           

Zīmola radītāja Terēza kvēli tic tam, ka sveces gaisma palīdz prātam, ķermenim un dvēselei būt līdzsvarā, atkalapvienojot mūsdienu cilvēku ar māti Dabu, viņas smaržām un faktūrām.

4. “JUST DILL WITH IT” DŽEMPERIS Krista Miltiņa

 Kristas Miltiņas ilustrētie džemperi ir vairāk kā piemēroti šim laikam, kurā tagad dzīvojam, jo reizēm nekas cits neatliek, kā vienkārši samierināties ar notiekošo un pasmaidīt.

 Pieejamas 5 krāsas, printēts sietspiedes tehnikā uz kokvilnas džemperiem. Kā latvieši saka – Ej Dillēs! Un mēs ejam, jo patīk un ir forši. Der gan viņam, gan viņai. Džemperus un t-kreklus vari atrast šeit.

5. NADA auskari

Nada
NADA auskari

Nada rotas, no skices līdz pat gatavam produktam, ir autordarbs. Talkā tiek ņemts lāzers, lai panāktu nevainojumi smalku rezultātu. Bet 90% ir roku darbs. Katra rota tiek slīpēta un krāsota. Tad atkal slīpēta un krāsota. Atkarībā no modeļa, tas var tikt darīts līdz  pat 3 reizēm vai vairāk. Pateicoties materālam rotas ir vieglas, un saudzīgi ar tām apejoties, kalpos ilgi!

6. COLORFUL STANDART VILNAS CEPURES

 Colorful Standart ir vienreizēji forša unisex bīnija cepure, kas izgatavota no smalkas 100% Merino vilnas.

Radīta, lai jūs justos īpaši ērti. Ar dabiski elpojošām vilnas šķiedrām un antibakteriālām īpašībām. Noderīga dāvana visa gada garumā, gan siltumiņam, gan kā aksesuārs. Pieejamas dažādās krāsās dažādām gaumēm. Colorful Standart cepures vari apskatīties šeit.

7. 24bottles PUDELES

24Bottles

24Bottles ir kvalitatīvas un vizuāli pievilcīgas nerūsējošā tērauda pudeles gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Īpaši noderīga dāvana ziemas sezonā, un arī vasarā… jo šī termo pudele uztur nemainīgu temperatūru līdz pat 24 stundām! Un vai nebūtu feini vasaras karstumā padzerties aukstu ledustēju, un ziemā karstu kakao?

Kā paši zīmola radītāji Giovanni un Matteo saka: “Mūsu mērķis ir apvienot elegantu un estētisku dizainu ar funkcionālu un veselīgu dzīves veidu. Izplatīt konceptu, kas padara dzīvi uz zemes baudāmāku un to nepiesārņo. Tā radās ideja par ilgtspējīgām ūdens pudelēm, ko jebkurš var pieskaņot savam ikdienas stilam.”

8. LAIMĪGĀS KĀRTIS Didzis Jonovs

Laimīgās kārtis

Laimīgajās kārtīs atradīsiet vērtīgu, uzmundrinošu un visnotaļ pozitīvu ieteikumu, kā dzīvot tālāk.

Kārtis noderēs dzīves piņķerīgajās situācijās, tās var lasīt kā domugraudu krājumu vai lietot pēc nejaušības principa, izvelkot no kavas kārti, lai uzzinātu atbildi uz jautājumu “Ko darīt”?

Katras kārts ezoteriskā jēga ir iezīmēta un nostiprināta ar unikālu seno maģisko zīmju (rūnu) kodu. Ļoti iespējams, ka kārtīs rakstītais jums liksies trāpīgs un asprātīgs pamudinājums dzīvot laimīgi. Laimīgās kārtis pieejamas divās dažādās krāsās un tās vari atrast šeit.

9. WATERBIRD 2022. GADA PLĀNOTĀJS

Waterbird Plānotājs

Līdz ar jaunā gada iestāšanos noderēs ne tikai skaists kalendārs pie sienas, bet arī ikdienas plānotājs.

WATRBIRD 2022. gada plānotājs izceļas ar lielisku dizainu un konceptu. Plānotājā atrodami vairāki izklājumi, kas ietver dažādas tēmas. Šajā gadā tiek pievērsta uzmanība dabai un tās ietekmei uz ķermeni un prātu.

Radīt un būt radošam, piedzīvojot savu unikālo būtību, ir dabiski un tas ietilpst mūsu vajadzībās. Vēlme piepildīt sevi ar patīkamu un jaunu pieredzi ir svarīga nozīme, lai justos labi un dzīvotu dzīvi labāk. Šo visu ir iespējams piedzīvot caur radošiem sevis izzināšanas procesiem.

10. SCHASTIA ZDOROVIA AKSESUĀRI

SCHASTIA ZDOROVIA aksesuāri ir asprātīgi un stilīgi.

Šis ir viens no mūsu mīļākajiem zīmoliem. SCHASTIA ZDOROVIA piedāvājumā ir dažādas piespraudes, t-krekli, džemperi, zeķes un pat paklājs. Derēs un patiks tiem, kas saprot humoru. Patiks arī tiem, kas nesaprot krievu valodu, patiks arī tiem, kas saprot krievu un citas valodas.

Novēlam jums skaistus un siltus Ziemaasvētkus. 

Ar mīlestību – M50