Laipni lūdzam mūsu interneta veikalā! en lv
[ Bezmaksas : +1 800 603 6035 ]

Privātums


SIA dede lampa kā M50.lv ( " M50 ", " mēs", "mūsu ", "mums") ievēro noteiktas privātuma tiesības attiecībā uz saviem tiešsaistes apmeklētājiem / klientiem ("Jums ", " Jūs ", " Jūsu"), un atzīst, ka ir svarīgi aizsargāt informāciju, kas nonākusi mūsu rīcībā. Šo informāciju mēs izmantosim tikai likumā paredzētajā kārtībā (saskaņā ar Datu aizsardzības likumu).

M50 sniedz sekojošo informāciju, lai mūsu tiešsaistes apmeklētāji / klienti būtu pilnībā informēti un pārliecināti par mūsu kompānijas privātuma politiku saskaņā ar visiem Latvijas Republikas likumiem un normatīvajiem aktiem. Apmeklējot www.M50.lv, Jūs izprotat un piekrītat kārtībai, kāda aprakstīta šajā Privātuma politikā un Lietošanas noteikumos un nosacījumos.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī politika attiecas uz M50, bet ne uz tīmekļa vietnēm, ko uztur citi uzņēmumi vai organizācijas. M50 nav atbildīgs par personisko informāciju, kuru Jūs iesniedzat trešajām personām, izmantojot mūsu mājaslapu. Lūdzu, pārliecinieties, ka Jūs esat iepazinušies ar šo citu uzņēmumu vai organizāciju privātuma politiku, pirms iesniegt savus datus. Turklāt laiku pa laikam M50 var sadarboties ar trešajām personām un biznesa partneriem, lai iegūtu personīgu informāciju M50 vārdā, lai to izmantotu kopīgiem produktu veicināšanas un reklāmas pasākumiem. Šādos gadījumos šīs trešās personas būs pakļautas konfidencialitātes nolīgumiem, ko norādījis M50, un pilnībā ievēros M50 konfidencialitātes politiku, kā izklāstīts šeit.
Visi jautājumi, kas attiecas uz jebkuru uzņēmuma politiku, tiek gaidīti uz e-pastu [email protected]


Kā mēs izmantojam Jūsu sniegto informāciju:
Mēs iegūstam informāciju no Jums, kad Jūs pierakstāties adresātu sarakstā uz mūsu jaunumiem. Pierakstīšanās mērķis ir ievākt informāciju, lai mēs varam nodrošināt Jūs ar aktuālu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, saskaņā ar Jūsu izteikto vēlēšanos.
Pierakstoties uz mūsu jaunumiem, Jūs izvēlaties saņemt paziņojumus uz e-pastu. Taču katru reizi, kad mēs sūtīsim ziņas, Jums būs iespēja atteikties no turpmākas ziņu saņemšanas. Mēs nenodosim informāciju par Jums trešajām personām, un Jūsu personas dati netiks pārdoti citu uzņēmumu datu bāzēm.
Ja vēlaties, lai Jūsu vārdu un personas datus izņem no mūsu datubāzes, Jūs to varat izdarīt, noklikšķinot uz unsubsrcibe saites e-pastā, vai sūtot ziņu uz e-pastu [email protected].


Mēs esam apņēmušies aizsargāt Jūsu privātumu un izmantot tikai to informāciju, ko mēs par Jums apkopojam likumīgā ceļā (saskaņā ar Datu aizsardzības likumu). Mēs apkopojam informāciju par jums divu iemeslu dēļ: pirmkārt, lai apstrādātu Jūsu pasūtījumu, un, otrkārt, lai nodrošinātu Jūs ar labāko iespējamo pakalpojumu. Informācija, ko mēs iegūstam par Jums, ietver: Jūsu vārdu, adresi, tālruņa numuru un e-pasta adresi. Mēs neievācam jebkādu kredītkartes / debetkartes informāciju no Jums ārpus brīža, kad notiek pirkuma darījums. Kredītkaršu / debetkaršu informācija netiks saglabāta. Mēs nekad neievāksim slepenu informāciju par Jums bez Jūsu piekrišanas. Mēs pieliksim visas pūles mūsu iespēju robežās, lai nodrošinātu, ka informācija par Jums, kas ir mūsu rīcībā, ir precīza un aktuāla. Sīkāka informācija ir pieejama sadaļā Noteikumi un nosacījumi.

Sīkdatnes Izmantošana:
Šis sīkfails ir informācija, kuru uz Jūsu datora cietā diska noglabā Jūsu tīmekļa pārlūks, kas izseko Jūsu pārvietošanos dažādās mājaslapās. Lielākā daļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkdatnes, bet Jums ir iespēja mainīt iestatījumus Jūsu pārlūkprogrammā, lai nepieļautu automātisku pieņemšanu. Mūsu lapa izmanto sīkdatnes tehnoloģiju, lai sekotu, cik bieži Jūs apmeklējat mūsu vietni, lai apskatītu Jūsu iepirkumu grozu, iepriekšējos pirkumus, un, lai nodrošinātu saturu, ņemot vērā Jūsu intereses. Ja nevēlēsieties saņemt sīkdatnes, Jūs joprojām varēsiet izmantot lielāko daļu mūsu mājaslapas, tai skaitā iespēju iegādāties priekšmetus. Sīkdatnes izmantošana ir nozares standarts.

Ja Jums ir kādi jautājumi vai komentāri :
Lūdzu, dodieties uz Kontakti sadaļu mājaslapā, vai sūtiet e-pastu uz [email protected]


Apmeklējot http://www.m50.lv, Jūs piekrītat šajā Privātuma politikā un noteikumos aprakstītajai praksei, un apstiprināt gatavību sadarboties pēc minētajiem noteikumiem.