Mode.
Dizains.
Mīlestība.

Apģērbu un modes aksesuāru veikals M50 Miera ielā pastāv jau astoņus gadus. Kopš veikala dibināšanas mode un mīlesība pret pārdomāti radītiem apģērbiem un aksesuāriem gājusi roku rokā ar vēlmi palīzēt cilvēkiem atrast labāko apģērbu un dāvanas sev un mīļajiem. Iepriecināts un smaidošs klients ir mūsu lielākais kompliments.

Ilgspējība.
Zerowaste.
Upcycle.

M50 radītajās apģērbu kolekcijās atradīsiet kleitas svētkiem un ikdienai, kā arī svārkus, džemperus un jakas. Kopīgi radītie darbi, rūpīgi atlasīti ilgtspējīgi materiāli un gaumīgas krāsu gammas, slow fashion, sievišķība un smaids valkātājas sejā ir mūsu zīmogs. 

Unikāls.
Pozitīvs.
Radošs.

Kultivējot pozitīvu dzīves uztveri un Miera ielas neatkārtojamo radošo auru, M50 ir vieta, kur vienmēr atrast savai gaumei piemērotus, unikālus dizaina apģērbus, kas jau izpelnījušies Rīgas prasīgās publikas atzinību. 

Starp Latvijā radītiem apģērbiem un aksesuāriem M50 atradīsiet arī citu zemju ilgtspējīga un kvalitatīva dizaina pārstāvjus – dāņu RAINS, grieķu HEEL, Vācijas Kapten & Son, itāļu 24Bottles, datorbrilles Barner, igauņu TUUB u.c. No vietējā piedāvājuma M50 piedāvā tādus autorus un zīmolus kā Zane Poriete, Reinis Ratnieks, ZĪLE, YUTA, Plaude Apparel, MALVINE.LV, Butterman, Mattilde.lv, Baiba Ladiga, Cemme, Lelu, Krista Miltiņa, You Are Totally OK, MoshMosh, Days Off, Lokali, kā arī vadošos aksesuāru un rotas lietu zīmolus RR, ROTAA, Ledene, Nada, Spīdala, Mazā galaktika, Savdaba, Zefīri, Gaija, Stern, Sofia Lark, Glasswolf, Silvermood Jewelry, Dizaina mednieks, Wolfwood, Lightdust, Plūme, Fullmoon, autoru Sigita Olte, Liene Zeiliša, Ieva Jurka, Rasma Pušpure, Piuma Meister oriģinālās autortehnikas rotas.