Mans mīļākais gadalaiks ir lietus!

Daudziem Latvijas iedzīvotājiem ierastais pelēkais un lietainais laiks tiešām ir viens no mīļākajiem laikapstākļiem. Tad noskaņojums ir mierīgs, apcerīgs, tā vien prasās ieritināties zem segas ar mīļāko Oltes krūzi un grāmatu, un vērties ārā pa logu.

Bet ko darīt, ja ārā jāiet? Mums ir risinājums, pat vairāki. 

Lietus jaka? Jā!

Rains lietus aksesuāri un apģērbi radīti vējainām, mitrām un lietainām dienām – tādām, kā aptuveni 300 dienu Latvijas gadā.

M50 sadarbība ar dāņu zīmolu ir sena kā pasaule. Esam pārbaudījuši un novērtējam Rains mugursomu izturību un kvalitāti. Somas nenobružājas, tās ir viegli kopjamas, izturīgas un ietilpīgas. Reiz kāda dāma  M50 meklēja somu diviem datoriem un atrada īsto starp dāņu zīmola stilīgajām mugursomām.

M50 atradīsiet ne vien mugursomas, bet arī stilīgās lietus jakas. Rains piedāvā gan klasiskas vējjakas, gan tādas, kas izturēs Latvijas ziemu – siltā odere paredzēta tieši mūsu laikapstākļiem. Ja pēkšņi mūs pārsteidz sals un spelgonis – kopā ar džemperiem šī jaciņa būs perfekta kombinācija.

Vai esat dzirdējuši šādu atziņu “Nav sliktu laikapstākļu, tikai nepiemērots apģērbs?” Mēs esam. Un pilnībā piekrītam – tieši tāpēc piedāvājam RAINS izturīgās lietus jakas un super-stilīgās lietus cepures.

“Nav sliktu laikapstākļu, tikai nepiemērots apģērbs!”

Ar Rains apģērbiem un aksesuāriem tu būsi pasargāts jebkuros laikapstākļos, un grūti būs atkauties no apkārtējo komplimentiem.

Rains ir ne tikai prakstiski, bet arī izturīgi un ļoti stilīgi. Matētie, taustei patīkamie un ļoti praktiskie materiāli, gaumīgie silueti un neuzkrītošās detaļas – tas viss raksturo Rains. Zīmols nepārtraukti strādā pie savu materiālu un apģērbu uzlabošanas – testējot, izmēģinot pēdējās tehnoloģijas vīļu un materiālu apstrādē, un piedāvājot arvien stilīgākus furnitūru risinājumus.

Rains Jacket Hat

Rains lietusmēteļiem raksturīgi gaumīgi unisex modeļi, ietilpīgas un praktiskas kabatas ar pārlocēm, kapuces ar savilcējiem un “keponiņiem” – praktisku un stilīgu nagu kapuces augšdaļā, pagarinātu mugurdaļu, pielāgojami silueti. Apģērbu un aksesuāru krāsu variācijas – visdažādākās. Koši dzeltena, maigi rozā, klasiski zila vai ogles melnā – kura Rains jaka būs tava? 

Apģērbu un aksesuāru krāsu variācijas – visdažādākās. Koši dzeltena, maigi rozā, klasiski zila vai ogles melnā – kura Rains jaka būs tava?

Lielākā daļa Rains jaku rāvējslēdzēju ir ūdensdroši, tāpēc sargās vēderiņu no vēja un ļaus tam palikt sausumā arī plūdu laikā. Jakām raksturīga pagarināta mugurdaļa, tāpēc tās jo īpaši novērtē velobraucēji – dibens paliek sausumā. 

Mēs M50 piedāvājumam atlasām to, kas pašiem patīk. Tas pats attiecas arī uz Rains jakām un aksesuāriem. Tāpēc pie mums atradīsiet gamīgu izlasi ar foršākajiem apģērbiem un aksesuāriem.