Privātuma politika

[vc_row][vc_column][vc_column_text]SIA SIA M50 kā M50.lv ( ” M50 “, ” mēs”, “mūsu “, “mums”) ievēro noteiktas privātuma tiesības attiecībā uz saviem tiešsaistes apmeklētājiem / klientiem (“Jums “, ” Jūs “, ” Jūsu”), un atzīst, ka ir svarīgi aizsargāt informāciju, kas nonākusi mūsu rīcībā. Šo informāciju mēs izmantosim tikai likumā paredzētajā kārtībā (saskaņā ar Datu aizsardzības likumu).

M50 sniedz sekojošo informāciju, lai mūsu tiešsaistes apmeklētāji / klienti būtu pilnībā informēti un pārliecināti par mūsu kompānijas privātuma politiku saskaņā ar visiem Latvijas Republikas likumiem un normatīvajiem aktiem. Apmeklējot www.M50.lv, Jūs izprotat un piekrītat kārtībai, kāda aprakstīta šajā Privātuma politikā un Lietošanas noteikumos un nosacījumos.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī politika attiecas uz M50, bet ne uz tīmekļa vietnēm, ko uztur citi uzņēmumi vai organizācijas. M50 nav atbildīgs par personisko informāciju, kuru Jūs iesniedzat trešajām personām, izmantojot mūsu mājaslapu. Lūdzu, pārliecinieties, ka Jūs esat iepazinušies ar šo citu uzņēmumu vai organizāciju privātuma politiku, pirms iesniegt savus datus. Turklāt laiku pa laikam M50 var sadarboties ar trešajām personām un biznesa partneriem, lai iegūtu personīgu informāciju M50 vārdā, lai to izmantotu kopīgiem produktu veicināšanas un reklāmas pasākumiem. Šādos gadījumos šīs trešās personas būs pakļautas konfidencialitātes nolīgumiem, ko norādījis M50, un pilnībā ievēros M50 konfidencialitātes politiku, kā izklāstīts šeit.
Visi jautājumi, kas attiecas uz jebkuru uzņēmuma politiku, tiek gaidīti uz e-pastu info@M50.lv[/vc_column_text][vc_empty_space height=”100″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_accordion][vc_tta_section title=” Kā mēs izmantojam Jūsu sniegto informāciju:” tab_id=”1570097855051-91e6784e-98b4″][vc_column_text]Mēs iegūstam informāciju no Jums, kad Jūs pierakstāties adresātu sarakstā uz mūsu jaunumiem. Pierakstīšanās mērķis ir ievākt informāciju, lai mēs varam nodrošināt Jūs ar aktuālu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, saskaņā ar Jūsu izteikto vēlēšanos.
Pierakstoties uz mūsu jaunumiem, Jūs izvēlaties saņemt paziņojumus uz e-pastu. Taču katru reizi, kad mēs sūtīsim ziņas, Jums būs iespēja atteikties no turpmākas ziņu saņemšanas. Mēs nenodosim informāciju par Jums trešajām personām, un Jūsu personas dati netiks pārdoti citu uzņēmumu datu bāzēm.
Ja vēlaties, lai Jūsu vārdu un personas datus izņem no mūsu datubāzes, Jūs to varat izdarīt, noklikšķinot uz unsubsrcibe saites e-pastā, vai sūtot ziņu uz e-pastu info@m50.lv.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Sīkdatnes Izmantošana:” tab_id=”1570097855067-f01601e9-4566″][vc_column_text]Šis sīkfails ir informācija, kuru uz Jūsu datora cietā diska noglabā Jūsu tīmekļa pārlūks, kas izseko Jūsu pārvietošanos dažādās mājaslapās. Lielākā daļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkdatnes, bet Jums ir iespēja mainīt iestatījumus Jūsu pārlūkprogrammā, lai nepieļautu automātisku pieņemšanu. Mūsu lapa izmanto sīkdatnes tehnoloģiju, lai sekotu, cik bieži Jūs apmeklējat mūsu vietni, lai apskatītu Jūsu iepirkumu grozu, iepriekšējos pirkumus, un, lai nodrošinātu saturu, ņemot vērā Jūsu intereses. Ja nevēlēsieties saņemt sīkdatnes, Jūs joprojām varēsiet izmantot lielāko daļu mūsu mājaslapas, tai skaitā iespēju iegādāties priekšmetus. Sīkdatnes izmantošana ir nozares standarts.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”IZMAŅAS” tab_id=”1570097969894-ed526f4a-d121″][vc_column_text]Mēs paturam tiesības mainīt šos noteikumus jebkurā brīdī. Izmaiņas tiks atspogļotas šaja lapā, tādēl regulāri apmeklējiet to.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][vc_empty_space height=”100″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Ja Jums ir kādi jautājumi vai komentāri, lūdzu, dodieties uz Kontaktu sadaļu mājaslapā, vai sūtiet e-pastu uz info@m50.lv.

Lietojot šo lapu, Jūs apstiprināt un piekrītat noteikumiem sadaļās Privātuma Politika un Noteikumi & nosacījumi.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]