Piegāde & Atgriešana

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”60px”][vc_column_text]

Saņemšana bezmaksas mūsu veikalā

Klientiem ir iespēja tiešsaistē veikto pasūtījumu saņemt mūsu veikālā M50, Miera ielā 17, Rīgā.

Omniva pakomāts

Klientiem Baltijas valstīs (Latvija, Igaunija, Lietuva) ir iespēja saņemt pasūtījumu Ominva pakomātā. Pasūtījums tiks izsūtīts 1 darbadienas laikā. Piegāde var aizņemt 1-4 darbadienas, atkarībā no piegādes adreses. Piegādes izmaksas var paaugstināties, ja pasūtījums satur trauslus produktus, piemēram, keramikas izstrādājumus.

Omniva pakomātu adreses – www.omniva.lv/privats/adreses

Starptautiska piegāde 

Starptautiskas piegādes nodrošina Latvijas Pasts un piegādes izmaksas tiek aprēķināts pie pasūtījuma noformēšanas. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no piegādes adreses. Ja Jūsu piegādes adrese nav piedāvātajā sarakstā, lūdzam sazināties ar mums un mēs nodrošināsim piegādes izmaksu detaļas. Jums var tikt piemēroti ievedumuitas nodokļi, ja piegādes adrese ir ārpus Eiropas Savienības.

Provizoriskie piegādes laiki

Latvija: 2-6 darbadienas.

Eiropa: 5-9 darbadienas.

Pasaule: 6-21 darbadienas.

Bezmaksas piegāde

Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi visiem pasūtījumiem, kuru vērtība pārsniedz €250.

Lūdzu ievērot

Mēs strādajam pie Jums patīkamas iepirkšanās pieredzes un drošiem piegādes pakalpojuiem. Ņemot vērā nepārvaramus šķērlšus, t.i, force majeure faktoru dēļ, piegādes laiks var ieilgt. Mēs informēsim Jūs par plānoto piegādes laiku un ziņosim, ja piegādes laiks mainīsies.

Piegādes laiks, kas minēts augstāk ir tikai provizorisks – tas ir atkarīgs no konkrētas piegādes adreses. Piegādes laiks tiek skaitīts no brīža, kad Jūsu pasūtījums ir apstiprināts. Mēs nevaram garantēt plānoto piegādes laiku un neesam atbildi par kavējumiem, kas radušies piegādes servisa dēļ. Mēs izsūtām pasūtījumu tekošajā dienā, ja tas ir iespējams vai arī nākamajā darbadienā. Darbadienas ir pirmdiena – piektdiena, bet neiekļauj valsts oficiālās brīvdienas.

Ja Jums ir kādi jautājumi par piegādes detaļām, lūdzu rakstiet e-pastu uz info@m50.lv.

Atgriešana

Ja kāda iemesla dēļ Jūs vēlaties atrgriezt preci, tas ir iespējams, ja prece nav lietota un ir tās sākotnējā stāvoklī, kā arī ja tā ir atgriezta mūsu veikalā 30 dienu laikā, kopš pasūtījuma apstiprināšanas. Prece ir derīga atgriešanai, ja tās oriģinālais iepakojums nav sabojāts, ja tā nav valkāta, un ja prečzīme nav noplēsta.

M50 atgriešanas adrese:

Miera iela 17 / M50 Veikals

Rīga

LV1001

Latvija

Visas cenas ir norādītas EURO ar PVN. Ja Jūs maksājat ar kredītkarti vai maksājumu karti, kas nav reģistrēta Eiropas Savienībā, lūdzu pārbaudiet konkrētā pakalpojuma sniedzēja informāciju par komisijas maksu, kā arī informāciju par nodokļiem, kas var tikt piemēroti ārzemju valūtas pārskaitījumiem.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”100px”][/vc_column][/vc_row]