Pēdējā laikā arvien biežāk dzirdam un lietojam lielus un svarīgus virsrakstus kā – ilgtspēja, zerowaste, slow fashion, recycle un up-cycle. Cilvēki iepērkas mazāk, tērē prātīgāk un iegulda laiku un naudu savu ikdienas paradumu izmainīšanai pareizajā virzienā. 

Mēs sastāvam no ūdens, un ūdens mums vajadzīgs katru dienu.

Kopā ar 24Bottles piedāvajam  izcilu risinājumu plastmasas pudeļu alternatīvai un liekas naudas šķiešanai veikalu ūdens iegādē – nerūsējoša tērauda pudeles un termosi karstiem un aukstiem dzērieniem. Pie mums M50 tie pieejami visās aktuālākajās krāsās un dizainos – savu 24Bottles pudeli te atradīs gan dizaina mednieks un klasisku vērtību cienītājs, gan dabas draugs un pārgājienu mīļotājs.

Pie mums, gan M50 veikalā Miera ielā 17, gan arī šeit, atradīsi divu veidu 24Bottles pudeles – Clima un Urban.

Urban pudele būs labs draugs tiem, kas ar ūdeni ir uz TU. Plats kakliņš ērtai uzpildīšanai un mazgāšanai, metāls, kas neuzsūc aromātus un stilīgs dzains – tas viss ir te.

Clima pudele karstu un aukstu lietu mīļotājiem. Dubulta sieniņa, vakuuma vāciņš, kas atveras ar vienu griezienu un platais kakliņš ledus iebēršanai – dzērienu baudītāju sapņu piepildījums! No rīta ielej karstu tēju, pa dienu malko ūdeni un vakarā ielej mīļāko kokteili ar ledu – ikviens no dzērieniem saglabās savu temperatūru, garšu un aromātu, un nemaz nenojautīs, ka pirms tā te ir bijis vēl kāds.

Clima pudeles – termosiņi tavus dzērienus 24 stundas saglabās aukstus un 12 – karstus. Viegli izskalot, paņemt līdzi ceļojumā, skrējienā vai ikdienas pastaigā. Pateicoties daudzveidīgajiem dizainiem, savai gaumei piemērotāko un raksturam atbilstošāko zerowaste pudeli sev atradīs ikviens.

Kurš no 24Bottles dizainiem kļūs par tavu uzticamo draugu?

Rožainā Sweet Crime Urban pudele ar Renesanses laika gleznu detaļām un eleganci. Kas gan labāk par rozēm spēj piešķirt dienai šarmu, sievišķību un skaistumu? Spīdīgā apdare paspilgtina un izceļ modeļa krāsas, piešķirot pudelei papildu eleganci.

Mākonis un migla satiek grafiku, izceļot būtiskāko. Satīna apdare virsmai piešķir gludu, zīdainu un maigu pieskārienu, savukārt pusmatētais pārklājums pastiprina patīkamo sajūtu. Kopā ar Infuser vāku un sietiņu Cloud & Mist Infuser Clima pudele būs lieliski piemērota tavai kafijai, karstam ūdenim, zāļu un ziedu tējām.

Sasmaržo pasakaino rozā hibiska aromātu krāšņajā Soft Eternity Clima pudelē un nonāc neskartā dabas paradīzē. Lai jaukais sapnis vienmēr līdzās! Satīna apdare virsmai piešķir gludu, zīdainu un maigu pieskārienu, savukārt pusmatētais pārklājums pastiprina patīkamo sajūtu.

Nakts melnumā, eleganti spīdīga, intriģējoša un izskatīga – tāda ir tava jaunā Black Radiance Clima ūdens pudele. Chrome apdare piešķir pudelei spoguļefektu, eleganci un krāšņumu.

Vai esi dabas draugs vai elegants pastaigu baudītājs- domā par sevi un dabu, un izvēlies ilgstpējīgās 24Bottles pudeles! Rūpīgam lietotājam pudele kalpos mūžīgi.

Lai Bottle24 kļūst par tavu labāko draugu, lai tā vienmēr līdzi un allaž pilna!