Jaunu kreklu katru dienu? Lūdzu! M50 atrodami Latvijā pieprasītākie un iemīļotākie vietējo autoru un dizaineru T-krekli. Zane Po, Krista Miltiņa, Cemme, Jelgava 94, M50 un Lelu ir tikai daži zīmoli, kuru gaumīgos un foršos T-kreklus varat atrast mūsu mājīgajā M50 Miera ielā 17.

Interneta veikala plauktus papildinām katru nedēļu. Šobrīd m50.lv ir četru mūsu mīļāko autoru mīļākie dizaini. 

Gribas kaut ko saldu? Šis krekls radīts tev! Bērnības garšas kondensētā piena bundža pa visu tavu vēderu. Gardumiņš! Apskati kreklu te.

Krista Miltiņa ir atjautīgu un smieklīgu grafiku autore. Viņas plakātos, pastkartēs, T-kreklos un džemperos sev ko mīļu atradīs ikviens. Viņas darbus var apskatīt šeit. “Just Dill With It’’ ir viens no populārākajiem – ar dzīvi apmierināts vīriņš, apsēdies diļļu vagā, ne par ko nebēdā. Vai nav jauki? Ir! Lai tas kalpo par atgādinājumu biežāk atsēsties dabā un mazāk satraukties par niekiem – atcerēties par lietām, kuras savos spēkos izmainīt ir vien liktenim.

Krista Miltiņa Unisex T-krekls “Genuine Smile”

“Genuine smile in Latvia” – sapratīs vietējie introverti un viņu vietējie vai ārzemju draugi. Jā, mēs smejamies iekšēji, jā, mēs smaidām iekšēji, jā, ir jāprot mūs nolasīt no acīm. Mēs esam latvieši, mēs esam rezervēti un ieturēti. Iespējams, ka mēs smaidām cauru dienu, citiem tas vienkārši jāsajūt!

2019. gada filmā “Jelgava ‘94” ir viss – brīvības un pašidentitātes meklējumi, neizbēgamā sacelšanās pret veco, nejēdzīgo pasaules kārtību. Filma ļauj patīkami slīgt nostaļģijā arī daudziem tīņiem aiz trešā gadu desmita. Tiem, kas ap deviņdesmitajiem bija tīņi, tiem, kas deviņdesmitajos dzimuši un visiem pārējiem, kas savu sajūtu var asociēt ar kādu no filmas citātiem.

M50.lv atradīsiet arī filmas Jelgava 94’ T-kreklus “Pasaule ir vientuļa burzma” un “Stay Brutal.

No M50 pašu radītajiem darbiem mums mīļākie ir Patīk krekli. Tāpēc, ka pašiem patīk, krekli patīk, dzīvot un radīt patīk. Izveidojām sietu un katru krekliņu paši savām rociņām drukājām draudzīgajā Luste sietspiedes darbnīcā.

M50 Sieviešu T-krekls Patīk

Sietspiedes apdruka kalpos ilgi, vienmēr izskatīsies kvalitatīvi un svaigi. Paši krekliņi ir ražoti no organiskās kokvilnas, ir izcilas kvalitātes un ļoti patīkami pie miesas. Pat uzmanīgie vegāni atzīst šos kreklus par labiem esam – dzīvnieki nav piedalījušies nevienā ražošanas posmā.

Sadarbībā ar sietspiedes darbnīcu Luste, radījām t-kreklu ar atstarojošu un spilgtu citplanētieša sejas apdruku.

Bez Kristas Miltiņas, M50 un Jelgava 94 krekliem mūsu interneta veikala plauktos atradīsiet arī iemīļotos CEMME sietspiedes kreklus. Cemme Latvijā ir sietspiedes meistari, pie viņiem var iegādāties gatavus izstrādājumus, kā arī izgatavot sietus. Cemmes darbi citu starpā izceļas ar latviskiem motīviem, gaumīgām dabas krāsām un smalkiem drukas elementiem. Mūsu favorīti – ezīši uz zila fona (saskaiti, cik sanāk tev?), meža zvēriņi uz zaļa un mēness uz melna fona. Visi Cemmes T-krekli ir ražoti Latvijā no 100% kokvilnas trikotāžas.

CEMME Unisex T-krekls Meža Dzīvnieki

  Sietspiedes un citās tehnikās apdrukātus izstrādājumus iesakām mazgāt 30 grādu temperatūrā, apvērstus uz kreso pusi. Arī gludināšana drukas vietā vēlama no izstrādājuma kreisās puses, vai izmantojot citu drānu.

Neskaitot sietspiedes tehnikā apdrukātos t-kreklus, Tu M50 veikalā atradīsi siltus un ērtus džemperus un kokvilnas auduma maisiņus.

Interneta veikala piedāvājumu papildinām teju katru dienu. Ņemot vērā preču ierobežotos skaitus, to, kas patīk, iesakām pirkt uzreiz. Iespējams, tevis noskatīto kreklu šobrīd kāds jau laiko mūsu Miera ielas mājīgajā ģērbtuvē. Ķer ciet!