Tu jau jūti? Maģiskais svētku gaidīšanas laiks ir klāt. Šogad svētki atšķirsies no citiem gadiem, par to esam droši. 

Martā notikušais sākums. 

Pasaule pēdējā laikā arvien vairāk un uzstājīgāk diktē savus noteikumus, un to jūtam un dzirdam arī mēs – mazie uzņēmēji, ražotāji un dizaineri.

Pērc mazāk, bet kvalitatīvāk. Pērc retāk, bet pārdomāti. 

Ziemassvētku dāvanas?

Laba dāvana ir tāda, kas iepriecina saņēmēju. Laba dāvana ir tāda, kas radīta no sirds.

Kas ir laba dāvana? Pēdējā laikā arvien vairāk noteicošo kritēriju. Laba dāvana ir tāda, kas iepriecina saņēmēju. Laba dāvana ir tāda, kas radīta no sirds. Vēlams, lai tā būtu radīta atbildīgi, par pieejamu cenu un tai būtu izcila kvalitāte. 

M50 mērķis un misija ir bijis atbalstīt vietējos māksliniekus, dizainerus un amatniekus, veikalā apkopojot un piedāvājot labākos no viņu darbiem.

M50 apģērbu sadaļā atradīsi gan Latvijā, gan citur pasaulē ar mīlestību, stila izjūtu un atbildību pret zemeslodi radītas lietas. M50 sava zīmola paspārnē rada jaunas lietas kopš uzņēmuma pastāvēšanas sākuma.

Nupat svaigi tapusī Mājas Kleita būs lieliska dāvana sievai, māsai, mammai, māsīcai, meitai… Ērta piegrieztne, atbrīvots viduklis un garās piedurknes, kabatas, vēlme ieritināties – tāda ir mūsu jaunā kleita.

Kas ir labāk – daudz dāvanu vai viena laba dāvana?

M50 dāvanas atradīsies ikvienam – pieejami gaumīgi organiskās kokvilnas T-krekli no Vaira Viksne – iebiezināts piens saldummīļiem, Kosmosa pārdomas reālistiem un sapņotājiem – visiem!

M50 x Luste melnais t-krekls ar atstarojošo citplanētieša portretu noderēs ne vien dāvināšanai, bet siltajā laikā – arī velobraukšanai vai iešanai tumsā. Citplanētieša portrets liks sabremzēties pat straujākajiem. Protams, arī tagad, kamēr aktuāls ir #paliecmājās, nlo palīdzēs radīt jautrus foto ar zibspuldzi tumsā.

Alien M50 x Luste

Pēdējais M50 jaunums – Patīk Šprots patiks tiem, kam patīk sports, patiks arī tiem, kam tikai šprotes. Asprātīgs un stilīgs izšuvums rotā kreklu, un varam garantēt – pretimnācēja sejā smaids garantēts. Pat tad, ja slēpjas maskā – smaidīs acis. Šprotītes… Tā tik ir dāvana!

Dienrādis PADOMNIEKS Melns
Dienrādis PADOMNIEKS Melns

Piespraude ar pīli, kas lamājas? Varbūt zerowaste salmiņu komplektu? Varbūt abus? Iedvesmojošs plānotājs jaunajam gadam? Jā, lūdzu!

Ziemassvētku atlaides!

Ieskaties arī atlaižu sadaļā, tur vienmēr pērles par labām cenām!

Ziemassvētku dāvanai nav ideju?

24Bottles pudeles būs noderīgās vienmēr.

Vienmēr, visās sezonās un laikapstākļos noderīga, praktiska un stilīga dāvana ir 24bottles pudele. Vai tā būs ūdens pudele, vai termosiņš aukstiem un karstiem dzērieniem? 24Bottles nepiesūcas ar aromātiem, tāpēc no rīta ceļā dzertā kafija un vakara pastaigā līdzi paņemtais karstvīns viens otram netraucēs. Viss ražošanas process dabai draudzīgs, arī iepakojuma dizainam pievērsta īpaša uzmanība – viss ir dabā pārstrādājams. Stilīgi dizaini, dažādi papildu aksesuāri (sporta korķi, silikona turētāji, tējas infuzieri), izcila kvalitāte – tie ir 24Bottles.

24Bottles Pudeles

Rains jakas gan ziemai, gan lietainiem laikapstākļiem.

Dāņu RAINS zīmola pārbaudītā kvalitāte un stilīgās piegrieztnes mūsu veikala klāstu papildina jau vairākus gadus. Vai tā būtu lietus jaka, cepure vai mētelis – visi paliek sausumā. Somas ir izturīgas un gaumīgas. Lieliski papildinās gan sportisku, gan klasisku garderobi.

RAINS Long Jacket Shiny Blue

Kā es saņemšu savas dāvanas?

Ātri un ērti ar Omniva pakomātu, Latvijas Pastu vai uz vietas veikalā.

Paliec mājās un pērc tiešsaistē, izvēloties sev ērtāko piegādes veidu. Preces vari saņemt uz vietas mūsu mājīgajā veikalā, ar Latvijas Pasta starpniecību, Omnivas pakomātiem, vai DPD paku skapjiem. Nāc ciemos uz Miera ielu 17 – tur atsaucīgās M50 fejas drošā attālumā palīdzēs atrast īstās dāvanas.

Lai arī ko tu izvēlies dāvināt – dāvini no sirds. 

Svētki nāk!