VIP

Sirsnīgi sveicam M50
mīļo klientu lapā

Šo lapu esam izveidojuši, lai arī digitālā vidē apliecinātu M50 mīlestību saviem uzticamajiem klientiem, un palutinātu ar īpaši jums sagatavotiem piedāvājumiem!

Ielūgumu reģistrēties M50 īpašo klientu profilā jūs saņēmāt, jo esat mūsu veikala Klienta kartes īpašnieki. Tā joprojām dod jums atlaidi 8% apmērā uz vietas Miera ielā 17, kā arī, ienākot M50.lv ēveikalā caur log in / savu kontu, jums ikkatram pirkumam jau tiks uzrādīta Īpašā klienta cena! Savukārt mēneša Īpašajam piedāvājumam attiecīgā, tikai Jums piemērotā atlaide!

Mēneša piedāvājums

Maijā šis īpašais produkts ir Natas smērīte – tā ir mitrinoša ķermeņa ziede ar bagātīgu un barojošu sastāvu. Īsts brīnumlīdzeklis ziemas nogurdinātajai ādai un lūpām. Natas rokām gatavota no dabīgām izejvielām – mandeļu eļļas, šī sviesta un bišu vaska kompozīcijas, papildināta ar dziedinošām smaržeļļām. Izcili kops odu kodumu un saules skartās ādas vietas. Zelts Tavā ceļojumu aptieciņā un aprīlī – ar 30% atlaidi!

Aicinām regulāri ieskatīties šajā M50.lv lapas sadaļā, lai noķertu īpašos piedāvājumus no mums un draugiem – zīmoliem un dizaineriem, kas iestājas par veselīgu, ilgtspējīgu vidi un cilvēcīgām vērtībām ar personisko “odziņu”.
Kā arī gaidām jūs Miera ielā 17 darba dienās 11-19 un sestdienās 11-17 – M50 veikalā, kur blakus pašmāju dizaineru apģērbiem un rotām, atrodamas arī pasaulē atzītu dzīvesstila zīmolu lietas.