Mattilde.lv ir 2009. gadā Latvijā radīts zīmols, kas r-ada brīnumainus, izcilas kvalitātes, siltus un pratiktiskus sieviešu apģērbus un aksesuārus. Darbu autore izmanto augstākās kvalitātes kazlēna vilnas – zīda dzijas, kā arī kašmiru, merino vilnu un kokvilnu vasaras izstrādājumos.

Mattilde Knittwear rada mūsdienīgu un multifunkcionālu adītu apģērbu sievietēm, arī cepures, šalles, cimdus, un tamborētas krāsainas kokvilnas mices vasarai.

Mattilde Knittwear savos izstrādājumos izmanto dabīgo materiālu dzijas, merīnvilnu un kazlēna vilnu (kidmohēru).

Merīnaitu suga ar garu smalkas šķiedras vilnu selekcionēta Itālijā. Mūsdienās visvairāk merīn­aitu audzē Austrālijā.

Merīnvilnas dzija ir visdažādākajās krāsās, maiga, elastīga, silta un mazalerģiska. Izstrādājumi ir izturīgi un praktiski, neveļas, neplūk, labi saglabā formu.

Mattilde Knittwearmerīnvilnas izstrādājumiem piemīt īpaša elegance, jo gludais adījums gaumīgajos toņos mazliet spīd, radot svētku sajūtu džemperkleitās un elegantajos džemperīšos.

Pateicoties rūpīgai adīšanas tehnikai, Mattilde Knittwear veido divkrāsu adījumus, no kuriem lielākā daļa ir velkami no abām pusēm un kājām gaisā – nāc pie mums uz veikalu M50 Miera ielā un mēs Tev parādīsim, kā džemperis pārvēršsas par kleitu!

Mohēras izstrādājumus mazgā ar rokām līdz +30 °C ūdenī, viegli izcilājot. Lieto maigus mazgāšanas līdzekļus, kas paredz’eti vilnas izstr’ad’ajumiem, veļas pulveri izmantot neiesaka.Vilnas izstrādājumus var mazgāt arī ar šampūnu – jo tie taču ir dzīvnieka mati! Izgriež dvielī un izklātā veidā žāvē istabas temperatūrā. Kazlēna mohēras izstrādājums nav nepieciešams mazgāt bieži – ja ir vēlme atbrīvoties no smaržām izstrādājumā, atliks to uz nakti izsildīt uz radiatoriem vai ielikt saldētavā – no rīta mīļākais apģērbs būs kā jauns!

Kazlēna vilna (kidmohēra) ir silta, maiga un viegla. Mattilde.lv savos adījumos – jakās, cepurēs, džemperos un pončo izmanto kidmohēras-zīda dziju. Zīda pavediens adījumam nodrošina ilgmūžību un izturību, savukārt kidmohēra silda un saudzē. Kidmohēras-zīda izstrādājumi pie pareizas kopšanas lietotājam kalpo teju mūžību.

Mattilde Knittwearkleitu, jaku un aksesuāru plašā toņu gamma apmierinās elegantāko dāmu vēlmes. Džinsu vai tintes zils? Ceriņkrāsas vai Caffe latte? Nāc uz M50 un atrodi savu īsto toni! Mattilde.lv ir viens no M50 iemīļotākajiem zīmoliem, un tas ir pamatoti – sadarbība no teju pirmās dienas, autores gaišums un labestība, oriģinālas piegrieztnes un rūpība detaļās iet roku rokā ar M50 ideoloģiju.

M50 valda Mode un Mīlestība!

Mattilde.lv kidmohēras – zīda apaļjaka ir Mattilde.lv izgudrojums, kas velkama uz abām pusēm. Viduklī sasieta ar jostu, jaka labi izskatīsies gan ar svārkiem, gan biksēm. Kidmohēras-zīda apģērbi ir ideāli ceļojumiem – tos var viegli sarullēt likšanai čemodānā, un galamērķī izņemt gludu un gatavu iziešanai.

Apaļjaka un citi šī sastāva apģērbi ir saudzīgi kopjami – mazgāt ar rokām, maigi cilājot vēsā ūdenī. Ikdienā kidmohēras-zīda izstrādājumi neprasa mazgāšanu – lai atbrīvotos no smaržām, pietiek tos uz nakti izsildīt uz radiatoriem vai izsaldēt saldētavā.

Mattilde Knittwear cepure ir blīvi adīta vienā kārtā. To var nēsāt gan vienkārši, gan atlokot malu, gan uzrullējot to. Tāpat kā citus šī sastāva aksesuārus, cepuri drīkst mazgāt ar rokām vēsā ūdenī. Ja ir vajadzība atbrīvoties no smaržām, cepuri, tāpat kā jaku vai šalli, atliek adījumu uz nakti izsildīt uz radiatoriem vai atstāt saldētavā – izstrādājums no rīta būs kā jauns!

Mattilde Knittwear cepures m50.lv pieejamas melnā, zilā un pelēkā krāsā, un tās labi izskatīsies kopā ar apaļšalli.

Apaļšalle ir izcils aksesuārs, dodoties ceļojumā. Liec to ap pleciem kā apmetnīti vai liec dubultā sakrustotu kā cepuršalli, dodoties ārā. Līdzīgi citiem aksesuāriem, viegli paņemt ceļojumā.

M50 dažādu toņu gammās, šalles un cimdus, kā arī citus brīnumainus Mattilde.lv apģērbus un aksesuārus atradīsi pie mums M50.lv un veikalā Miera ielā 17.

KONTAKTI    INSTAGRAM    FACEBOOK